0 Kč
0 kusů
Košík

Dětské židle k počítači ALBA židle FUXO Gobelín NA58

  • populární dětská rostoucí židle z řady FUXO v gobelínové látce s květinami
  • výškově stavitelná zádová opěrka
  • výškové a hloubkové nastavení sedáku
  • volitelná kolečka a píst, dokoupitelné područky a kruhová opora
  • ke každé židli polštář 40 x 40 cm ZDARMA
  • nosnost 100 kg
Více informací

Cena s DPH: 4 990 Kč

Cena bez DPH: 4 124 Kč

ks
Výrobce: Alba
Objednací kód: CD78

Další varianty

Popis ALBA židle FUXO Gobelín NA58

Dětská rostoucí židle model FUXO Gobelín NA58 českého výrobce Alba. Dětská židlička FUXO splňuje veškeré požadavky zdravého sezení během růstu dítěte a je určena pro děti z pravidla od 6 do 16 let. Zařazena v sérii EMPIRE, záruka 5 let. Základní vybavení židle: čalounění provedeno v potahové látce gobelínového typu s květinami, plastový šedý kříž, plastová šedá kolečka na měkké podlahy, plastový kryt píst šedý, bez područek. Balení zdarma obsahuje polštář (bez výplně) o velikosti 40 x 40 cm v potahové látce Gobelín NA58.

 

Dětské rostoucí židle FUXO se navíc vyrábí v těchto variantách: S-line a V-line.


FUXO S-line: prošití sedáku a zádového opěráku do tvaru písmene S

FUXO V-line: prošití zádového opěráku do tvaru písmene V, sedák jednobarevný

 

Popis produktu FUXO Gobelín NA58:

 


 

Kolečka:

Dětská židle je v základu osazena plastovými kolečky o velikosti 50 mm, která jsou vhodná pouze na kobercové podlahy. V případě požadavku využití židle na podlahy typu lino, plovoucí, kachličky apod. (tvrdé podlahy), se doporučuje provedení židle s pogumovanými kolečky - zvolíte v konfigurátoru.

 


Kříž:

Pětiramenný nylonový kříž šedé barvy.

 

Píst:

V základním provedení černý píst bez konusu, který je dodáván vždy současně s šedým plastovým krytem. Výška zdvihu pístu je 14 cm a při osazení tímto typem možnost nastavení výšky sezení 36 - 50 cm od země.


Dále máte možnost doplnit píst o kruhovou oporu nohou. Její hlavní výhodou je, že Vám umožní usadit dítě do libovolné výšky k běžně vysokému pracovnímu stolu. Libovolně si nastavíte jak výšku sezení, tak i výšku kruhové opory pro nohy dle velikosti dítěte, aby pohodlně dosáhlo jak na pracovní stolovou desku, tak mělo oporu pro nohy. V okamžiku, kdy dítě povyroste a dosáhne při sezení nohama na zem, jednoduše kruhovou oporu z židličky sundáte.

 

Neotáčivý píst FUXO:

V případě, že je Vaše dítě vrtošivé a chcete zabránit tomu, aby se při sezení na židli otáčelo kolem své osy, pro tyto účely se obecně doporučuje dokoupit Neotáčivý píst FUXO. Pístnice není kruhová, ale z pravidelného osmistěnu, který zabrání otáčení kolem své osy v jakékoliv nastavené poloze. Nastavení výšky sezení je v tomto případě stejné jako pro základní píst, tedy 36 - 50 cm. Při volbě tohoto pístu obdržíte současně také originální  otáčivý základní píst a je tedy samozřejmě možné časem vyměnit za původní otáčivý. Tento doplněk je volitelný v konfigurátoru v záložce "Píst".

 

Samozřejmě, že i tento píst je možné doplnit Kruhovou oporou pro nohy s aretací, stejně jako základní píst. Také samostatně popř. v kombinací s neotáčivým pístem volitelný v konfigurátoru.

 

 

Oba moduly, Neotáčivý píst FUXO a Kruhová opora pro nohy s aretací, jsou samozřejmě kdykoliv v případě potřeby samostatně dokoupitelné.

 

Čalounění:

Čalounění provedeno v gobelínové potahové látce NA58 se strukturou květin na šedém pozadí. Viz zobrazení.

 

Součástí každé dětské rostoucí židle z řady Fuxo a čalounění v látce typu gobelín, Vám zdarma jako doplněk do interiéru zašleme povlak na polštář viz obrázek níže. Polštář je vyroben v běžném rozměru 40x40 cm. Z jedné strany je klasický zip a tedy po vyjmutí náplně i možnost běžného prání. Polštář je záměrně dodáván bez vnitřní výplně, kterou si každý uživatel obvykle volí sám dle jeho preferencí.


 

Mechanika:

Mechanika s pákovým nastavením výšky sedáku, hloubky a výšky zádové opěrky "click" systémem. Nastavení židle je u této mechaniky velice jednoduché. Pomocí páky umístěné na pravé spodní straně sedáku (z pozice sedícího) nastavíte výšku sezení. Povolením šroubu na mechanice uvolníte držák zádové opěrky, vysunutím/zasunutím nastavíte správnou hloubku sedáku a šroub přitáhnete. Výšku zádové opěrky nastavíte zmáčknutím plastové pojistky na zadní straně opěrky, nastavíte požadovanou výšku a pojistku pustíte.

 

alba-detska-zidle-fuxo-nastaveni

Zádová opěrka:

Střední velikost. Výškové a hloubkové nastavování "click" systémem.


Područky:

Pevné plastové područky šedé barvy, bez možnosti nastavení. Područky zvolíte v konfigurátoru.

 

Doporučení prodejce:

Dětská rostoucí židle vhodná pro děti od přibližně 6 do 16 let. Maximální nosnost židle 100 kg.

 

Dodání zboží:

Židle je standardně dodávána v demontovaném stavu v kartónové krabici o hmotnosti cca 12 Kg. Balení obsahuje kompletní spojovací materiál včetně ilustračního návodu k montáži. V případě, že se na montáž necítíte, máte možnost si zvolit v konfigurátoru zaslání zboží již ve složeném stavu. Tato služba je však zpoplatněna a termín odeslání zboží se opozdí min. o 1 pracovní den z důvodu kompletace a expresního balení.

 

Časová náročnost složení židle: 5 minut


Parametry produktu

Minimální výška sedu 36 [cm]
Maximální výška sedu 50 [cm]
Minimální celková výška 84 [cm]
Maximální celková výška 106 [cm]
Šířka sedáku 46 [cm]
Hloubka sedáku 46 [cm]
Šířka celkem 46 [cm]
Hmotnost 10 [kg]
Nosnost 100 [kg]
Výrobce Alba